KARİYER

Gürsoylar A.Ş.'de yapılan tüm işlerde ana prensip dürüstlük ve işine değer katabilme ayrıcalığıdır. Dürüstlüğün getirdiği güven duygusu ile profesyonel yaklaşımlar eşliğinde çalışabilmek Gürsoylar A.Ş. çalışanlarına has bir özelliktir.

Gürsoylar A.Ş. tüm çalışanlarına eşit fırsat tanıyan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini geliştirmesine destek olan ve kariyer olanağı sağlayan, gelişmesinde vazgeçilmez unsuru "insan kaynağı" olarak belirlemiş bir kuruluştur.

Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışma tarzını benimsemiş bireyleri istihdam etmek, tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, şirket hedeflerini bireysel hedefler olarak görüp, çalışanlarımızın gelişimini şirket gelişimiyle paralel tutmak, her bir çalışanımızı iç müşterimiz kabul edip, gerek mesleki ve gerekse sosyal desteği eğitimler, öneri sistemi ve sosyal faaliyetler yoluyla sağlamak, tıpkı bir aile gibi her zaman ve her durumda özel bir dayanışma içinde olmak olmazsa olmazlarımız arasında yer almaktadır.

© GÜRSOYLAR A.Ş. Adres : Minareliçavuşosb Mahallesi N.206.Sokak No:3 16220 Nilüfer-Bursa/TÜRKİYE
Tel : +90 224 411 16 17
Fax : +90 224 411 16 18