ŞİRKET


Gürsoylar A.Ş. 1965 yılında tekstil makinaları üreten bir imalat atölyesi olarak kurulmuş, ilerleyen yıllarda imalat konularını genişleterek ağaç işleme (marangoz) makinalarını da ürünleri arasına dahil etmiştir. 80'li yıllarda bölgede hızla gelişen otomotiv ana sanayiine yan sanayi olarak çalışmaya başlayan firmamız yüksek hassasiyet gerektiren fren sistemleri ile ilgili imalatlar konusunda başarılı çalışmalar yapmıştır.

90'ların ortasından itibaren dünyaya açılan Gürsoylar A.Ş. ürün ve hizmet anlayışında en üst düzeyde kaliteyi hedefleyerek hareket etmesi sayesinde kısa sürede ihracat ağırlıklı çalışan bir şirket haline gelmiştir.

2000'li yıllarla birlikte üretim ve ölçüm ekipmanı yatırımlarını yüksek hassasiyette metal parçaların işlemesi yönünde yoğunlaştıran firmamız özellikle hidrolik-pnömatik sektörüne yönelik hassas çelik parçaları imalat portföyüne dahil etmiştir. Gürsoylar A.Ş. 2004 yılından itibaren tescilli GEVAX markasıyla akış kontrol sistemleri sektörüne girerek, ağırlıkla genel endüstriyel uygulamalar için çeşitli ölçülerde solenoid valf üretimi yapmaya başlamış ve sektörün ihtiyaç duyduğu kalitedeki ürünleri kendi markası ile özdeşleştirmiştir.

Firmamız yakın ve orta dönem plan, proje ve yatırımlarını, 2000'lerde saptadığı vizyon çerçevesinde yüksek hassasiyetli metal parça imalatı konusunda üretim, ölçüm ve kontrol yeteneklerinin geliştirilmesi noktasında yoğunlaştırmıştır ve 200 kişilik ekibiyle bu yönde kararlı bir biçimde ilerlemektedir.
© GÜRSOYLAR A.Ş. Adres : Minareliçavuşosb Mahallesi N.206.Sokak No:3 16220 Nilüfer-Bursa/TÜRKİYE
Tel : +90 224 411 16 17
Fax : +90 224 411 16 18